Jak zwalczyć cellulit z pomocą medycyny estetycznej w Warszawie?

// October 12th, 2009 // Medycyna estetyczna Warszawa

image005 150x150 Jak zwalczyć cellulit z pomocą medycyny estetycznej w Warszawie?Mikrodermabrazja, o której pisałam nieco wcześniej to doskonały sposób na zwalczenie nie tylko cellulitu, ale również trądzik oraz zanieczyszczenia skóry, skóra łojotokowa i rozszerzone pory, blizny potrądzikowe i pourazowe, rozstępy, plamy i przebarwienia, zmarszczki i linie wyrazowe, starzenie i fotostarzenie się skóry, nadmierne rogowacenie i suchość skóry. Są jednak również inne sposoby na sama walkę z cellulitem. Obecnie salony kosmetyczne proponują endermologię – zabieg medycyny estetycznej, który jest jednym z pierwszych w tej dziedzinie bezinwazyjnych zabiegów mających na celu walkę z cellulitem.

Jak pisałam wcześniej cellulit dotyka wszystkie kobiety, nie ma tu znaczenia wiek czy waga, bo młode i szczupłe dziewczęta również zmagają się z tym problemem. Faktem jest jednak, że cellulit to często przypadłość spotykająca kobiety z nadwagą.
 
Opis zabiegu jest dosyć skomplikowany. Technika wykonywania tego zabiegu opiera się na niepowtarzalnym procesie: dwie rolki, które sterowane są elektronicznie, umieszczone są w hermetycznej komorze i działają w połączeniu z podciśnieniem. Podciśnienie tworzy fałdę skórną, która jest zwijana, przez pierwszą rolkę a rozwijana przez drugą. Aby osiągnąć pełną pracę tkanki, rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi, ale również względem siebie zgodnie ze stanem tkanki i intensywnością wybranego zabiegu.

Zabiegi wykonywane są najczęściej w serii. Jeśli chcemy uzyskać satysfakcjonujące efekty musimy wykonać taki zabieg 15-20 razy – w zależności od zaawansowania cellulitu. Każdy zabieg trwa ok. 35 minut. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu masaż wykonywany jest przez specjalny kostium, który chroni skórę przed mechanicznym uszkodzeniem, zapewnia optymalną moc zabiegu i daje możliwość wykonywania płynnych ruchów. Gabinety i salony kosmetyczne w Warszawie zachęcają również w czasie kuracji pić dużo wody mineralnej i być aktywnym ruchowo.

Warto też stosować dietę, aby w organizmie w tym czasie nie tworzyły się gniazda toksyn zatruwających nasz organizm, co zawsze widocznym jest na naszej skórze. Reasumując ten masaż ciała, jakim jest endemologia działa nie tylko zwalczając cellulit, ale także pomaga przy innych schorzeniach, takich jak: zmniejszenia poduszeczek tłuszczowych, wspomagania leczenia blizn, oparzeń, zwłóknień, rozstępów, żylaków i innych problemów dermatologicznych.

Zostaw odpowiedź