Medycyna estetyczna to także trwały makijaż (tzw. permanentny).

// November 11th, 2009 // Medycyna estetyczna Warszawa

image009 150x150 Medycyna estetyczna to także trwały makijaż (tzw. permanentny).Pomyśl o planie swojego dnia – wstajesz wcześnie rano, aby zrobić poranna toaletę, makijaż, śniadanie i biegiem do pracy. Medycyna estetyczna w Warszawie oferuje nam pewien fantastyczny pomysł na nie tracenie więcej czasu na poranny makijaż, czy też wieczorne jego zmywanie. Rano liczy się przecież każda minuta. Po co więc zaprzątać sobie głowę jeszcze tym.. Makijaż permanentny Warszawa to idealny sposób na upiększenie naszej twarzy, ale jest również bardzo praktyczny. Jeszcze kilka lat temu nikt nie pomyślałby o makijażu, w którym można się kąpać, ćwiczyć w pocie czoła, czy którego w ogóle nie robić rano przed lustrem. Jest to również doskonały sposób na zredukowanie niedoskonałości twarzy. Możemy nim wyregulować nierówne kontury, na przykład brwi czy ust, wyretuszować przebarwienia skórne, czy podkreślić wyraz oczu. Tak więc trwały makijaż to idealny sposób na podkreślenie swoich walorów. Makijaż permanentny jest alternatywą dla tradycyjnego makijażu. Umożliwia on uwydatnienie, powiększenie oraz wypełnienie dowolnym kolorem naszych ust. Służy również do korekty brwi i linii oczu.

 
Makijaż permanentny gwarantuje długoletni efekt upiększający, a jego podstawę stanowi podskórna implantacja pigmentu na głębokość od 0,6 mm do 1,2 mm. Taki makijaż przetrwa więc na naszej skórze trzy do pięciu lat w zależności od typu naszej cery, a także jej karnacji. Tuż po samym zabiegu ( który trawa przeciętnie od pół do dwóch godzin) kolory są bardzo wyraziste. Bledną one o około 50% w przeciągu kilku dni po zabiegu. Celem, jaki chcemy osiągnąć w gabinecie kosmetycznym jest takie dobranie makijażu permanentnego, aby pasował on do naszej urody, czy osobowości i aby wyglądał on jak najbardziej naturalnie. Warto więc przed zabiegiem zrobić próbę makijażu zmywalnego.

Jak przed każdym zabiegiem, tak i przed tym należy skonsultować się z lekarzem medycyny estetycznej, aby zdyskwalifikować przeciwwskazania, którymi są: ciąża i karmienie piersią, infekcje, zaburzenia krzepliwości krwi, cukrzyca, łuszczyca, bielactwo, a także zażywanie niektórych leków, przez które makijaż może się nie utrwalić.
Pamiętajmy ile możemy zyskać stosując makijaż permanentny – jest to oszczędność czasu, pieniędzy, ogromna wygoda, długotrwały efekt, idealny makijaż, który nigdy się nie rozmaże.

Zostaw odpowiedź