Medycyna estetyczna Warszawa – Elegante salon opinie

// January 6th, 2010 // Medycyna estetyczna Warszawa

mezoterapia warszawa 150x150 Medycyna estetyczna Warszawa   Elegante salon opiniePod koniec zeszłego roku odwiedziliśmy warszawski salon kosmetyczny Elegante, którego siedziba znajduje się na Woli – ul. Ordona 12. Celem wizyty było zapoznanie się z ofertą tego popularnego warszawskiego salonu urody, dotyczącą zabiegów wchodzących w skład ogólnej kategorii: zabiegi kosemtyczne Warszawa. Wybraliśmy ten gabinet jako pierwszy z całego cyklu testów różnych stołecznych salonów, głównie z uwagi na wyjątkowo szeroką ofertę zabiegową, jak i doświadczenie w ich wykonywaniu. Oprowadzał nas po salonie i opowiadał o wykonywanych tu zabiegach jeden z lekarzy medycyny estetycznej, stały pracownik salonu.

Najbardziej popularnymi i najczęściej wykonywanymi zabiegami medycyny estetycznej w salonie Elegante są depilacja laserowa Warszawa, makijaż permanentny, zabiegi z wykorzystanie botoksu oraz kwasu hialuronowego. Dalej to mikrodermabrazja i zabiegi światłem I2PL, czyli fotoodmładzanie, a także mezoterapia, regeneris i usuwanie cellulitu. W kolejny artykułach postaramy się Wam przybliżyć każdy z tych zabiegów nieco dokładniej. A w skrócie można powiedzieć, że jest to zbiór zabiegów stanowiących trzon obecne medycyny estetycznej wykonywanej w warszawskich salonach kosmetycznych i gabinetach urody.

Po zapoznaniu się z wnętrzem salonu i poszczególnymi gabinetami i pokojami zabiegowymi, wypytaliśmy dosyć szczegółowo lekarza dermatologa o kompetencje salonu i personelu, a także o sprzęt na jakim wykonywane są zabiegi. Pokazano nam certyfikaty odbytych szkoleń oraz zapewniono o fakcie posiadania najnowocześniejszego sprzętu, o czym mogliśmy się przekonać na własne oczy oglądając przyrządy do zabiegu: makijaż permanentny Warszawa, laser do depilacji laserowej, a także najnowocześniejsze w Polsce, świeżo sprowadzone urządzenie do lipolizy laserowej, która jest najnowszym zdobyciem medycyny estetycznej na świecie. Szerzej o tym zabiegu i urządzeniu opowiemy w kolejnych artykułach.

Wnętrze salonu jak i personel sprawia wrażenie bardzo profesjonale, jednoznacznie będziemy mogli ocenić skuteczność zabiegu po przeprowadzonym teście jednego z zabiegów, nie mniej jednak już teraz śmiało możemy polecić ten salon kosmetyczny Warszawa wszystkim, którym zależy na bezpieczeństwie i jakości wykonanej usługi, a nieco mniej liczą się z kosztem zabiegu. Z pewnością bowiem, nie jest to najtańszy salon w Warszawie – jednak, ciężko w przypadku zdrowia i urody liczyć każdy grosz. Dodatkowo z opowieści lekarza medycyny estetycznej salonu urody Elegante, z którym mieliśmy przyjemność rozmawiać wynika, że do salonu zwraca się wiele osób, które miały niezbyt przyjemne doświadczenia z medycyną estetyczną w innych salonach i proszą o poprawki do tzw. tanich zabiegów, które wykonali wcześniej.

Indywidualne podejście do klienta, dobry sprzęt i wykwalifikowany personel medyczny to gwarancja jakości, wszystkie te wymagania spełnia salon Elegante, taka jest nasza opinia, ale również takie są opinie klientów salonu, z którymi również rozmawialiśmy podczas wizyty w salonie.

Zostaw odpowiedź