Depilacja Laserowa Warszawa – technologia stworzona dla piękna

// May 21st, 2010 // Medycyna estetyczna Warszawa

depilacja laserowa opinie warszawa eleganteGładka skóra to standard wśród większości kobiet a nawet marzenie niejednego mężczyzny. Obecnie za nieestetyczne uważa się posiadanie widocznego owłosienia, zwłaszcza, jeżeli problem ten dotyczy damskiej twarzy czy nóg. Każdy salon kosmetyczny Warszawa od dawna oferuje szeroki wachlarz zabiegów usuwania włosów, dopiero jednak rozwój techniki laserowej pozwolił na depilację, którą można uznać za skuteczną i trwałą, czyli nie pozwalająca na odbudowę włosa przez minimum kilka lat. Depilacja Laserowa w Warszawie jest obecnie najdoskonalszą metodą usuwania nadmiernego owłosienia, a dzięki wykorzystaniu innowacyjności zabieg ten jest krótki i bezbolesny. Polega na trwałym usunięciu mieszków włosowych, co powoduje niezdolność do ponownego wytworzenia włosów.

Dla osiągnięcia trwałego efektu potrzebnych jest kilka zabiegów w odstępach 4-8 tygodniowych. Po każdym z nich ilość i objętość włosów ulega znacznej redukcji, ich wzrost jest dużo wolniejszy a struktura słabsza.
Depilacja laserowa jest bezpiecznym zabiegiem, pod warunkiem wykonania pod okiem specjalisty i przy użyciu renomowanego sprzętu.  Taka depilacja jest zabiegiem inwazyjnym, więc konieczna jest konsultacja lekarza dermatologa. Lasery o małej mocy (kosmetyczne), które są niskoenergetyczne lub „zimne” rzadziej podrażniają depilowaną skórę. Usuwanie owłosienia laserami lekarskimi, czyli wysokoenergetycznymi i ciepłymi,  częściej może stać się przyczyną zmian na skórze. Zdarza to się jednak sporadycznie. Skutkiem naturalnym jest to, iż przez 1-2 dni po depilacji laserowej, występuje niewielkie zaczerwienieni skóry.
Jedną z najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologii laserowych jest laser I2PL. Strumień lasera precyzyjnie dociera do nawet najgłębiej położonych pod skórą mieszków włosowych (poniżej 5 mm). Rekomendowanym przed Depilacja Laserowa Warszawa, cudem technologii jest urządzenie I2PL Ellipse Flex. Sprzęt określany również jako Intensywne Źródło Światła Drugiej Generacji, ma kliniczny certyfikat efektywności i bezpieczeństwa. Jest to metoda, która polega na naświetlaniu zbędnego owłosienia specjalnym aplikatorem emitującym światło o odpowiednio dobranych długościach fal. W przypadku tego zabiegu, bardzo ważne jest aby skóra nie była opalona, gdyż I2PL działa na melaninę. Obydwie innowacje wykonuje Salon Kosmetyczny Elegante w Warszawie (www.salonurodyelegante.pl).
Nowatorskim urządzeniem do depilacji jest również laser LightSheer Duet. Na Depilacja Laserowa Warszawa można już znaleźć informacje o skuteczności i bezpieczeństwie zabiegu wykonywanego przy pomocy tego urządzenia. Jest to laser diodowy, wyposażony w dwie pracujące jednocześnie głowice. Jedna pozwala na szybkie usuwanie włosów, druga (głowica szafirowa) ma działanie chłodzące, dzięki czemu nie dopuszcza do oparzeń skóry, nawet przy bardzo wysokich mocach.

Technologia laserowa jest coraz bardziej zaawansowana. Firmy produkujące urządzenia do depilacji mają na uwadze udoskonalanie sprzętów, pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa. Warto wybierać salony kosmetyczne, które oprócz nowoczesnego sprzętu, będą miały przeszkolony personel w zakresie danej metody depilacji. Rolą gabinetów medycyny estetycznej i salonów urody,  jest przecież sprawienie by zabieg był bezbolesny i komfortowy dla Klientki. Zanim więc zdecydujesz się na te nowoczesne rozwiązanie, poszukaj informacji i rekomendacji wśród znajomych czy na Depilacja Laserowa Warszawa. I pamiętaj, nawet najbardziej innowacyjne laserowe urządzenie do depilacji, będzie nieprzyjemne i szkodliwe jeśli zostanie użyte niewłaściwie.

Zostaw odpowiedź