Laser w medycynie estetycznej – urządzenie upiększające nasze ciało.

// October 23rd, 2009 // Medycyna estetyczna Warszawa

image007 150x150 Laser w medycynie estetycznej   urządzenie upiększające nasze ciało.Kolejne uciążliwe dolegliwości „atakujące” nasze ciało i będące zarazem znakiem czasu lub na przykład naszej wagi, to rozstępy. Rozstępy to częsta przypadłość w medycynie estetycznej będąca następstwem intensywnego rozciągania się skóry w krótkim czasie. Może to być powodem szybkiego przybierania na wadze na wskutek ciąży lub po prostu nadwagi. Najczęstszymi miejscami występowania rozstępów są skóra bioder, piersi, ud, podbrzusza, pośladków, a nawet pach. Jeszcze do niedawna rozstępy czy blizny można było usunąć tylko operacyjnie. Jednak pozostawiało to po sobie kolejne blizny. Obecnie medycyna estetyczna oferuje w swym zakresie przede wszystkim laserowe usuwanie rozstępów, które jest bezbolesne i daje znakomite efekty. Laser to urządzenie, które „aplikuje” w nasze ciało wysoką dawkę energii, pobudzając tym do działania wytwarzanie kolagenu. Jednym słowem stymuluje jego wytwarzanie, dzięki czemu w oka mgnieniu zyskujemy nową, gładka skórę bez blizn, rozstępów i innych śladów. W wielu przypadkach zabieg ten może być wykonany jednorazowo, bez konieczności powtórzeń. Warto przedyskutować ten temat w gabinecie kosmetycznym.

 
Jeśli chodzi o laser, to jest on niezwykle skutecznym urządzeniem służącym do depilacji naszego ciała. Depilacja laserowa Warszawa to zabieg polegający na niszczeniu włosków za pomocą wiązki laserowej. Głównym celem depilacji laserowej jest osłabienie owłosienia (włoski stają się cienkie i słabe) oraz całkowite ich zniszczenie. Gabinety i salony kosmetyczne w Warszawie proponują różne sposoby usuwania owłosienia, jednak depilacja laserowa cieszy się największym uznaniem, przede wszystkim ze względu na dużą skuteczność, szybkość oraz bezbolesność. Sam rodzaj depilacji, jakim jest depilacja laserowa, to nie wszystko, ona sama dzieli się na różne podrodzaje w zależności od wykorzystywanego lasera.

Na rynku medycyny estetycznej dostępnych jest wiele urządzeń przeznaczonych do tego zabiegu, wiele z nich wykorzystywanych jest w salonach kosmetycznych na terenie Polski. Sprawdź jakie rodzaje zabiegów oferuje Twój salon kosmetyczny. Warszawa posiada na pewno wiele miejsc, gdzie zabiegi depilacji laserowej są na najwyższym poziomie.

Zostaw odpowiedź