Przedłużanie rzęs Warszawa – test i opinie

// October 22nd, 2012 // Medycyna estetyczna Warszawa

przedluzanie rzes warszawaPrzedłużanie i zagęszczanie rzęs jest obecnie najbardziej popularnym zabiegiem upiększającym. Dowiedziałam się, że najlepszą metodą przedłużania rzęs jest metoda 1:1. Powoduje, że rzęsy stają się dłuższe , zagęszczone i ładnie podkręcone. Nie ukrywam, że zanim zdecydowałam się umówić na zabieg, długo szukałam odpowiedniego miejsca. Zależało mi na rzęsach o naturalnym efekcie, aby taki uzyskać trzeba trafić do odpowiedniej stylistki z doświadczeniem. Poszukiwania rozpoczęłam w Internecie . Przejrzałam kilka ofert i w końcu znalazłam !

Moja uwagę przyciągnęła jedna ze stron, bardzo czytelna i uporządkowana. Widać było, ze Pani, która się tym zajmuje robi to z ogromną pasją. Umieszcza na stronie dużo informacji, w których znalazłam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Zadzwoniłam i już w przeciągu 3 dni miałam umówioną wizytę. Na miejscu przywitała mnie P. Kamila Żbikowska, osoba o bardzo życzliwym uśmiechu, który sprawia, że ma się poczucie, że trafiło się dobre ręce. Rzęsy przedłużane są na Woli przy ulicy Jana Olbrachta 29A/ 59 . Jest to urocze, ciepłe mieszkanko. W środku panuje ciepła atmosfera, porządek, w centralnym miejscu stoi profesjonalne łóżko, a dookoła poukładane są potrzebne do zabiegu akcesoria.
P. Kamila rozwiała moje wszystkie wątpliwości. Jest to osoba kompetentna, miła ,odpowiadała na wszystkie zadanie pytania. Chwile po obejrzeniu moich rzęs bez wahania dobrała mi odpowiednią długość i grubość jedwabnych rzęs. Poinstruowała co powinnam, a czego nie powinnam robić po założeniu rzęs. Zabieg trwał ok.3 godzin, a efekt niesamowity! Dokładnie taki o jaki mi chodziło, delikatny, ale widoczny. Teraz wszystkim chwale się swoimi rzęsami Profesjonalistka w 100%. Przedłużanie rzęs Warszawa – GORĄCO POLECAM!
Jestem dwa tygodnie po aplikacji przedłużania rzęs i mogę się więcej wypowiedzieć na temat rzęsek. Pomijając efekt pierwszego bardzo pozytywnego wrażenia, zauważyłam ze rzęsy na których pracuje p. Kamila są dobrej jakości. Długo się trzymają ,nie sprawiają żadnego problemu, chwilami zapominam ,że je mam. Jestem bardzo zadowolona ,zyskałam ładny wygląd i oszczędność czasu . Dla chętnych podaje numer telefonu 696 459 944 i jeszcze raz polecam! Warto!

Zostaw odpowiedź