Laserowe odsysanie tłuszczu – lipoliza laserowa SlimLipo

// February 24th, 2010 // Medycyna estetyczna Warszawa

lipoliza laserowa warszawa slimlipoWalczysz z otyłością? Wiesz jak trudno pozbyć się nadwagi za pomocą diety czy ćwicząc na siłowni nawet pod okiem osobistego trenera? Chcesz usunąć nadmiar tłuszczu szybko, definitywnie i bez śladów w postaci obwisłej skóry? Jeśli pragniesz uporać się z tym problemem i szukasz najnowocześniejszych, kompleksowych i bezkompromisowych rozwiązań to skorzystaj z innowacyjnego i dostępnego już w Polsce zabiegu: lipoliza laserowa Warszawa SlimLipo. To prawdziwie rewolucyjne podejście do modelowania sylwetki. Jeszcze nigdy zabiegi usuwania zbędnego tłuszczu nie były tak skuteczne, dokładne i trwałe. Liposukcja laserowa SlimLipo to nowy standard w chirurgii estetycznej, bez ograniczeń charakterystycznych dla innych alternatywnych metod.

Zabieg lipolizy laserowej SlimLipo jako jedyny łączy zalety laserowej liposukcji z głębokim efektem termoliftingu skóry. Wykorzystana w nim technologia, opracowana przez niekwestionowanego, światowego lidera rozwiązań laserowych, amerykańską firmę Palomar Medical Technologies, otwiera nowy rozdział w nowoczesnej medycynie estetycznej.

Metoda SlimLipo to w pełni bezpieczne, posiadające najbardziej prestiżowe medyczne certyfikaty, urządzenie do usuwania tkanki tłuszczowej przy zastosowaniu najbardziej zaawansowanej lipolizy laserowej. Posiada właściwości nieporównywalne z innymi dostępnymi tego typu metodami. Innowacyjność Lipolizy SlimLipo wynika z zastosowania dwóch opatentowanych i „inteligentnych” wiązek laserowych. Światło lasera wprowadzone pod skórę za pomocą specjalnej sondy zdolne jest oddziaływać selektywnie na tkankę tłuszczową i podskórną. Tym samym to pierwsze rozwiązanie, które podczas jednej procedury zabiegowej umożliwia trwałe “rozpuszczenie” i usunięcie tkanki tłuszczowej oraz widoczne, głębokie ujędrnienie i zwiększenie napięcia skóry. Wyjątkowa skuteczność w usuwaniu nadmiaru tłuszczu oraz likwidowaniu pozostałych po nim niejednokrotnie znacznych obwisłości to efekt oddziaływania wiązek laserowych od wewnątrz – na tłuszcz oraz na skórę poprzez ich odpowiednie podgrzanie.

SlimLipo jednocześnie modeluje ciało oraz eliminuje zwiotczenia. Napina, zagęszcza skórę oraz zwiększa jej elastyczność poprzez obkurczenie zawartych w niej włókien kolagenowych. Doskonale radzi sobie z wszystkimi, nawet obszernymi skupiskami tłuszczu nagromadzonego w różnych partiach naszego ciała. Niweluje także zniekształcenia konturów sylwetki, które powstały po przeprowadzeniu innych zabiegów chirurgicznych likwidowania tkanki tłuszczowej. Liposukcja laserem SlimLipo nie powoduje przy tym naruszenia struktury krwi czy dotkliwych uszkodzeń mechanicznych tkanek. Zabiegi realizowane są w znieczuleniu miejscowym i nie wymagają rekonwalescencji. Pacjent zaraz po zabiegu może wrócić do swoich codziennych zajęć.

Już teraz możesz skorzystać z tego rozwiązania w najlepszych klinikach w kraju. Metoda lipolizy laserowej SlimLipo to bez wątpienia najdoskonalsze, rekomendowane przez najlepszych światowych specjalistów rozwiązanie służące do usuwania miejscowej otyłości i jednoczesnego liftingu skóry.

Podsumowanie zalet:

  • Usuwanie tłuszczu mocą lasera
  • Precyzyjne kształtowanie sylwetki mocą lasera
  • Bezkompromisowa metoda usuwania tłuszczu i ujędrniania ciała
  • Najdoskonalsza metoda usuwania tłuszczu i ujędrniania ciała

Zdjęcia Przed i Po zabiegu lipolizy laserowej:

1 odpowiedź to “Laserowe odsysanie tłuszczu – lipoliza laserowa SlimLipo”

  1. Andrzej says:

    Witam serdecznie strasznie zaciekawilametoda na odsysanie tłuszczu tymbardziej ze moj brzuch takiego odsysania wymaga prosze o podanie orjentacyjnej kwoty takiego zabiegu Pozdrawiam andrzej

Zostaw odpowiedź