Zwalczanie cellulitu a salony kosmetyczne w Warszawie

// June 4th, 2013 // Medycyna estetyczna Warszawa

cellulit_zwalczanieJako kobiety, mamy niestety skłonność do cellulitu. Może się on pojawić na niemal każdej partii naszego ciała. Jeśli odpowiednio wcześniej nie zadbamy o skórę, skutki mogą być nieodwracalne. Gdy pojawią się pierwsze oznaki pomarańczowej skórki, warto zwrócić się w stronę medycyny estetycznej. W dobie różnych możliwości możemy trafić na kilka perełek, dzięki którym pozbędziemy się niechcianego problemu. Obecnie możemy wybierać spośród wielu zabiegów. Przyjrzymy się tym, które najczęściej możemy spotkać w salonach kosmetycznych w Warszawie.

Jednym z najpopularniejszych zabiegów antycellulitowych jest mezoterapia bezigłowa. Polega na wysyłaniu impulsów elektromagnetycznych, które docierają głęboko w tkanki. Sprawiają, że cellulit zmniejsza l się lub znika zupełnie, a skóra staje się jędrna i elastyczna. Zabiegi takie nie są tanie, trzeba ich wykonać przynajmniej 10, jednakże efekty są bardzo zadowalające.

 
Kolejnym zabiegiem będzie masaż próżniowy. Poprzez szklane bańki, które stawia się na skórę pokrytą cellulitem, zasysa się powietrze. Powoduje to rozbicie tkanki tłuszczowej oraz jej zmniejszenie, a także poprawia mikrokrążenie. Niestety zabieg jest nieco bolesny, a niekiedy pozostawia po sobie sińce. Wiele kobiet go poleca, ponieważ jest skuteczny.

 
Trzecim sposobem jest krioterapia. Ma ona za zadanie, dzięki bardzo niskiej temperaturze, polepszyć ukrwienie oraz dotlenić skórę. Dzięki temu skóra poprawi swoją jędrność , a co za tym idzie także elastyczność. Można stosować krioterapię na całe ciało dzięki specjalnym komorom. Jest też możliwość wykonania takiego zabiegu miejscowo, na wybrane partie ciała. Nie polecany dla osób, które unikają zimna.

Zostaw odpowiedź