Mezoterapia: skuteczna metoda na pozbycie się zmarszczek

// May 22nd, 2012 // Medycyna estetyczna Warszawa

Wszystkie chcemy jak na najdłużej zatrzymać młodość. Stosujemy maseczki i kremy przeciwzmarszczkowe, dbamy o odpowiednie nawilżenie skóry. Jednak takie, wykonywane w zaciszu domowym zabiegi działają jedynie na wierzchniej warstwy skóry. Aby usunąć zmarszczki konieczne jest dotarcie do jej głębszych warstw. Jak tego dokonać bez użycia skalpela? Jest to możliwe dzięki mezoterapii: zabiegowi który dzięki czynnym substancjom wprowadzonym w głąb skóry przywraca jej świeżość.

Można wyróżnić dwa rodzaje mezoterapii: igłową i bezigłową. Pierwsza z nich polega na serii wstrzyknięć w skórę, za pomocą których dostarcza się specjalny koktajl składników odżywczych. Jest on zawsze dobierany do potrzeb skóry, składają się na niego np. kwas hialuronowy, L-karnityna, kofeina i multiwitaminy. Natomiast druga z metod jest alternatywną dla tradycyjnej mezoterapii i wykorzystuje zjawisko elektropolacji. W jej trakcie do wnętrza skóry docierają impulsy elektromagnetyczne, które skutecznie ją rewitalizują.

Najważniejsze są efekty jakie daje mezoterapia w Warszawie: usuwa zmarszczki, przebarwienia, poprawia krążenie, nawilża oraz dotlenia skórę. Jest również pomocna w redukcji cellulitu, tkanki tłuszczowej oraz w ujędrnianiu biustu. Najlepsze efekty daje seria 3 zabiegów przeprowadzanych w odstępach czasowych 2 tygodni. Następnie należy wykonywać zabieg co kilka miesięcy. Mezoterapia to doskonały sposób na przywrócenie młodości dla osób w wieku 30-50 lat, który doskonale sprawdza się w profilaktyce przeciwzmarszczkowej.

Zostaw odpowiedź